Dnes blog

You are here: Home - článek - Nejlepší způsoby, jak se správně starat o zuby


Nejlepší způsoby, jak se správně starat o zuby

Možná všichni uznávají, a jen zřídka měla opakovat, že zdravé zuby dávají wellness celého organismu. Tento vědecký výzkum jsme vlastně poslouchal od dětství, stejně jako naše matky jsme o tom diskutovali, a jejich matkám. Samozřejmě, víme, že zdravé zuby jsou také a také atraktivní z estetického hlediska, nicméně, zda jsme se starat o naše zuby, stejně jako nejlepší způsoby, jak ujistěte se, že docela úsměv byl horší ve srovnání s Hollywoodských celebrit? Je to velmi přímočaré-správně čištění zubů. Ale o tom všem na zakázku.

Zdravé zuby jsou zdrojem zdraví a wellness

Zdravé zuby jsou zdrojem zdraví a wellnessPojďme počáteční podívejte se na přesně to, co se odehrává v ústní dutině. No, chápeme, že existujeme, jazyk a zuby, nicméně to není všechno, „občané“, z našich úst. Kromě nich, v našich ústech se skládají z asi 500 až 700 druhů bakterií, hub, virů a také prvoky, které opravdu běžně jsou škodlivé pro tělo. Stejně jako všichni, protože naše ústa jsou Rájem pro bakterie. Tam je vždy teplé, přesně stejnou teplotu, spoustu užitečných materiálů, které se dostanou do těla s jídlem. To je důvod, proč existuje mnoho různých typů mikroorganismů. Pokud správné léčbě zuby, škody způsobené mikroflóry, stejně jako mikrofaunou v naší ústní dutině, mnohem méně. Samozřejmě, musíme pochopit, že ne všechny bakterie jsou nebezpečné. Mnoho občanů přidat do imunitního systému, a usnadnit nám z onemocnění břišní a také střevního traktu způsobené jejich nepříznivé ekvivalenty, jako jsou pneumokoky, streptokoky, a další. Aby se zabránilo podmínky spojené s takovými mikroorganismy, a také k dosažení rovnováhy mezi „užitečné“ a „škodlivé“ mikroby, které potřebujete, aby účinně starat o své zuby.

Způsobů, jak se učesat zuby

Způsobů, jak se učesat zubyVšichni z nás pochopit, že spousta bakterií vliv na tvorbu plaku, zubního Kamene a zkažený dech. Samozřejmě, není to jeden z nejvíce příjemné onemocnění, ale to je jen začátek seznamu. Takové podmínky tisíc, a nejjednodušší způsob, jak se jim vyhnout, je vyhýbání se daňovým povinnostem. Zdroj wellness zisk je spíše základní. Kamarádi, začneme znovu naučit, jak si správně čistit zuby! Použít ústní irigátor. Navždy ignorovat, stejně jako využít tento jednoduchý přístroj k čištění zubů. Obvykle se skládá z vody, nádoby a také trubky s různými tryskami. Voda z nádrže pod tlakem vstupuje do trubice a také z trubice, kterou máme, je vstříknuta do zubů a také dásní. Kromě toho, že tato jednoduchá léčba je dokonale čisté zuby, je to dobrý masér pro dásně a jazyk. A různé doplňky, které pomůže lidem s rovnátky či implantáty. Navíc, tam jsou tipy pro tryskové čištění zubů, tryska hloubkové čištění dásní tkání, stejně jako pro čištění jazyka. Kartáč naše zuby čistit. Po použití ústní sprchu hřeben zuby s kartáček i zubní pasta. Nejdůležitější je, že kartáč není příliš těžké, a ne poškodit dásně nebo zubní sklovinu. Můžete využít elektrické kartáče, což má své výhody, ale výborný starý kartáč z dobré společnosti příliš dobře. Nezapomeňte transformovat ji alespoň každé tři měsíce. Používat dentální nit. Nit nebo, jak říkáme to, že nit může zbavit zbytků potravy, která není řízena irigátor a také kartáček na zuby, proto se doporučuje brzy ráno a také večer hygienické ošetření. Opláchněte zub elixír. To umýt zubní lektvar je poslední krok v léčbě čištění zubů. Lektvary, obvykle zahrnují v jejich make-up materiály, které zabíjejí nebezpečné bakterie. Nicméně, oni po tom objeví ještě jednou, takže se doporučuje čistit zuby po každém jídle.

Tipy pro péče o chrup

Zubní lékaři naznačují následující denní postup. Čištění zubů 2 krát denně. Zubní kartáček by mělo být rozhodnuto posoudit některé parametry. Štětiny by měly najít v souladu s citlivostí dásní, a aby se tak, aby stejně úspěšně, jak je to možné čistit nejen zubní sklovinu, která se objeví na pohled, ale mezery mezi zuby. Obvykle zubní odborníci doporučují vybrat štětiny nástroj tvrdost, ale pro citlivou periodontals je vhodnější používat měkký zubní kartáček, aby se zabránilo zlomenin a otok, který může vytvářet závažné problémy, až do odstranění zubu. Zubní pasta musí splňovat moderní standardy a také získat váš zubní lékař.

Tipy pro péče o chrup

Základní předpisy, to není zneužívání klinické pasty, stejně jako změnit svůj kartáček na zuby každých 6 měsíců. Po každém jídle důkladně umyjte úst speciální ústní voda pro ústa. To pomůže odstranit zbytky jídla, a také zabránit množení nebezpečných mikroorganismů, až do příštího čištění. Čištění zubů se provádí po dobu 3 minut. Musel očistit každé poloze alespoň 10 sekund. Také nedokáží nezapomeňte, že kromě své zuby, musíte vyčistit jazyk a také vnitřní povrch tváře. Většina moderní-denní kartáče mají zvláštní přidanou povrch pro tuto funkci. Použití zubní nit a/nebo unikátní mini kartáčky k čištění mezizubních pokoje. Tato zařízení jsou v současné době běžně dostupné na trhu a je zcela rozpočtu-přátelské.